international Trucks For Sale
All Trucks
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 10 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 437,987 miles
| Stock # | #24079 |
|---|---|
| Mileage | 437,987 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2020 INTERNATIONAL LT625 Daycab Call For Price
2020 International LT625 Day Cab, Cummins X15, 12 Speed Automatic, Fleet Maintained, 469,627 Miles, Brand New Virgin American Tires
| Stock # | #25014 |
|---|---|
| Mileage | 469,627 |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 175" |
| Axle Type | Tandem |
2020 INTERNATIONAL LT625 Daycab Call For Price
2020 International LT625 Day Cab, Cummins X15, 12 Speed Automatic, Fleet Maintained, 438,791 Miles, Brand New Virgin American Tires
| Stock # | #25013 |
|---|---|
| Mileage | 438,791 |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 175" |
| Axle Type | Tandem |




