international Trucks For Sale
All Trucks
2020 INTERNATIONAL PROSTAR LT625 Sleeper Call For Price
| Stock # | #80 |
|---|---|
| Mileage | 703,752 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 450 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1197 |
|---|---|
| Mileage | 642,108 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (475hp) |
| Eng Size | 14.9 L |
| Trans | Eaton 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 234" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2006 INTERNATIONAL SF625 Vacuum Truck Call For Price
| Stock # | #1897 |
|---|
2008 INTERNATIONAL 4400 flatbed Flatbed Truck $19,999
| Stock # | #8H557765 |
|---|---|
| Mileage | 135,170 |
| Engine | International DT466 (260hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 10SPD 10 Spd Manual |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Air Ride |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 466,125 miles
| Stock # | #24050 |
|---|---|
| Mileage | 466,125 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 392,354 miles
| Stock # | #24047 |
|---|---|
| Mileage | 392,354 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 10 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 514,588 miles
| Stock # | #24041 |
|---|---|
| Mileage | 514,867 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FAOM-15810S-EC3 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 10 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 374,762 miles
| Stock # | #24059 |
|---|---|
| Mileage | 374,762 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 10 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 368,615 miles
| Stock # | #24061 |
|---|---|
| Mileage | 368,615 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 10 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2019 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2019 International LT625, Cummins X15, 73" Sky-Rise, 584,062 Miles
| Stock # | #24066 |
|---|---|
| Mileage | 584,062 |
| Trans | Eaton-Fuller Auto |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, 12 speed auto, 73" Sky-Rise, 537,261 miles, Former Walmart Fleet Truck
| Stock # | #24068 |
|---|---|
| Mileage | 537,261 |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 452,764 miles
| Stock # | #24067 |
|---|---|
| Mileage | 452,764 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, 12 speed auto, 73" Sky-Rise, 455,214 miles, Former Walmart Fleet Truck
| Stock # | #24070 |
|---|---|
| Mileage | 455,214 |
| Engine | Cummins X15 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 73" Sky-Rise Sleeper, TriPac APU, Walmart Fleet Truck, 626,479 miles
| Stock # | #24077 |
|---|---|
| Mileage | 626,479 |
| Cab Style | Sky Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 73" Sky-Rise Sleeper, TriPac APU, Walmart Fleet Truck, 626,255 miles
| Stock # | #25009 |
|---|---|
| Mileage | 626,255 |
| Cab Style | Sky Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 73" Sky-Rise Sleeper, TriPac APU, Walmart Fleet Truck, 618,671 miles
| Stock # | #25008 |
|---|---|
| Mileage | 618,671 |
| Cab Style | Sky Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 73" Sky-Rise Sleeper, TriPac APU, Walmart Fleet Truck, 624,597 miles
| Stock # | #25006 |
|---|---|
| Mileage | 624,597 |
| Cab Style | Sky Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 435,947 miles
| Stock # | #24081 |
|---|---|
| Mileage | 435,947 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |
2020 INTERNATIONAL LT625 Sleeper Call For Price
2020 International LT625, Cummins X15, Eaton-Fuller 12 Speed Automated, 56" High Rise Sleeper, 221" Wheelbase, New Virgin Tires, 432,528 miles
| Stock # | #24080 |
|---|---|
| Mileage | 432,528 |
| Cab Style | Hi Rise |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton-Fuller EEO-17F112C 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 221" |


















