kenworth Trucks For Sale
All Trucks
2020 KENWORTH T680 Sleeper $44,900
2020 Kenworth T680 – Cummins X15 – 12-Speed Automatic – 669k Miles
Powered by the industry-trusted Cummins X15, you’ll get the horsepower, torque, and fuel efficiency needed to handle demanding routes and heavy loads. Paired with a smooth ...
| Stock # | #5438 |
|---|---|
| Mileage | 669,092 |
| Cab Style | Aerodyne |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton endurant 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #74 |
|---|---|
| Mileage | 581,313 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 455 |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2018 KENWORTH T440 Daycab Call For Price
| Stock # | #1207 |
|---|---|
| Mileage | 402,300 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar PX9 |
| Trans | 10 Spd Automated |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1181 |
|---|---|
| Mileage | 525,952 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9l |
| Trans | Paccar P016F112C 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1185 |
|---|---|
| Mileage | 598,514 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2022 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #72 |
|---|---|
| Mileage | 549,475 |
| Cab Style | Aerocab/aerodyne |
| Engine | Paccar MX13 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 232" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 42000 R |
| Suspension | Air Ride 4 Bag |
2022 KENWORTH T680 Sleeper $42,950
| Stock # | #2608-5946C |
|---|---|
| Mileage | 679,385 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1172 |
|---|---|
| Mileage | 553,035 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #1170 |
|---|---|
| Mileage | 452,414 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #1165 |
|---|---|
| Mileage | 505,237 |
| Cab Style | Aerocab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar 12 Spd Automated |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #65 |
|---|---|
| Mileage | 552,834 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
2021 KENWORTH T680 Sleeper $43,000
| Stock # | #2564-5888 |
|---|---|
| Mileage | 500,600 |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton 12 Spd Auto |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Daycab $89,990
2022 Kenworth T680 Tandem axle daycab. Paccar engine, 455 horsepower, automatic transmission, with almost no miles!.. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale?...
| Stock # | #622744 |
|---|---|
| Mileage | 16,076 |
| Cab Style | Day Cab |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Paccar PO-16F112C12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 208" |
2022 Kenworth T680 Sleeper $52,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722759 |
|---|---|
| Mileage | 356,502 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar p 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2022 Kenworth T680 Sleeper $53,990
2022 Kenworth T680 tandem axle sleeper, Paccar engine MX13, 455 horse power, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract M...
| Stock # | #722762 |
|---|---|
| Mileage | 335,829 |
| Cab Style | Sleepercab |
| Trans | Paccar PO-16F112C12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem |
2023 KENWORTH T680 NEXT GENERATION Sleeper Call For Price
| Stock # | #62 |
|---|---|
| Mileage | 569,059 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2019 KENWORTH T680 Sleeper Call For Price
| Stock # | #64 |
|---|---|
| Mileage | 572,548 |
| Cab Style | High Roof |
| Engine | Paccar MX13 (455hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO 12 Spd AutoShift |
| Suspension | Air Ride |
2008 KENWORTH C500 Daycab $125,000
2008 Kenworth C500 CAT C15 Single Turbo Conversion, 500HP, Eaton Fuller 18spd Transmission, Full Lockers, Jake Brake, Cruise Control, A/C, Heat, Power Windows, Power Locks, Air Slide 5th Wheel, Neway AD246-10 Suspension, 4.30 Rear Ratio, 265" Wheel...
| Stock # | #1475 |
|---|---|
| Mileage | 405,000 |
| Engine | Cat C15 |
| Trans | Eaton 18 Spd Manual |
| Axle Type | Tandem 16000 F / 46000 R |
| Suspension | Air Ride |
2012 KENWORTH W900 Sleeper $64,950
White with Black Fenders 2012 Kenworth W900 Tri-Axle 48" Sleeper, Cummins ISX 500hp, Eaton Fuller Manual 18spd, Jake Brake, Full Lockers, Power Windows, Power Locks, A/C, Heat, Tilt, Tele, Cruise Control, Air Ride suspension, 20k Liftable Pusher Axle...
| Stock # | #1472 |
|---|---|
| Mileage | 672,000 |
| Engine | Cummins ISX (500hp) |
| Trans | Eaton-Fuller 18 Spd Manual |
| Wheelbase | 254" |
| Axle Type | Tri 12350 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |
2020 KENWORTH T880 Daycab $59,950
2020 Kenworth T880, Cummins ISX15 450hp, Eaton Fuller Manual 10 speed, Jake Brake, Cruise Control, A/C, Heat, Power Windows, Power Locks, Full Lockers, Air Ride Suspension, Air Slide 5th Wheel, All Aluminums, 11R22.5s, Only 426k Miles! Just Arrived! ...
| Stock # | #1467 |
|---|---|
| Mileage | 426,000 |
| Engine | Cummins ISX15 (450hp) |
| Trans | Eaton-Fuller FRO18210C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 221" |
| Axle Type | Tandem 14320 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride |















