Reefer Trucks For Sale
All Trucks | Reefer Trucks
2019 Hino 195 Reefer Truck $39,990
SUPER LOW MILE 2019 Hino 195 Reefer Truck 16' body, Hino engine, 210 horsepower, 150 wheelbase, Carrier Supra 660 reefer unit with low reefer hours. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looki...
| Stock # | #V3493 |
|---|---|
| Mileage | 94,966 |
| Engine | Hino JO5E-TP (210hp) |
| Eng Size | 5l |
| Trans | Aisin A465 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
2020 Hino 268A Reefer Truck $39,990
2020 Hino 268A Reefer Truck, NON CDL, 22 body, Hino engine, 230 horsepower, automatic transmission, with big liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service aft...
| Stock # | #305213 |
|---|---|
| Mileage | 265,016 |
| Engine | Hino JO8E-WV (230hp) |
| Eng Size | 7.68l |
| Trans | Allison 2200RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Single |
2020 Hino 268A Reefer Truck $32,990
2020 Hino 268A Reefer Truck, NON CDL, 22 body, Hino engine, 230 horsepower, automatic transmission. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Contract Ma...
| Stock # | #305212 |
|---|---|
| Mileage | 285,399 |
| Engine | Hino JO8E-WV (230hp) |
| Eng Size | 7.68l |
| Trans | Allison 2200RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Single |
2019 Hino 195 Reefer Truck $42,990
SUPER LOW MILE 2019 Hino 195 Reefer Truck 16' body, Hino engine, 210 horsepower, 150 wheelbase, Carrier Supra 660 reefer unit with low reefer hours. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looki...
| Stock # | #V3569 |
|---|---|
| Mileage | 74,760 |
| Engine | Hino (210hp) |
| Trans | Aisin A465 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
2017 Freightliner CASCADIA Reefer Truck $29,990
2017 Freightliner Cascadia tandem axle reefer truck, DD13 Detroit engine, 450 horsepower, with a big liftgate.
| Stock # | #V3332U |
|---|---|
| Mileage | 244,678 |
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
| Eng Size | 12.8l |
2019 International LT625 Reefer Truck $39,990
2019 International LT625 tandem axle reefer truck, Cumming Engine, automatic transmission, Carrier 950 MT supra, reefer unit, with a big Waltco liftgate in the back.
| Stock # | #494568 |
|---|---|
| Mileage | 243,228 |
| Engine | Cummins X15 (400hp) |
| Trans | Eaton Auto |
| Wheelbase | 254" |
2019 Hino 155 Reefer Truck $49,990
| Stock # | #V3496 |
|---|---|
| Mileage | 26,834 |
| Engine | Hino JO5E-TP (210hp) |
| Eng Size | 5l |
| Trans | Aisin 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
2020 Hino 268A Reefer Truck $37,990
2020 Hino 268A Reefer Truck, NON CDL, 22 body, Hino engine, 230 horsepower, automatic transmission, with big liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service af...
| Stock # | #305474 |
|---|---|
| Mileage | 288,901 |
| Engine | Hino JO8E-WV (230hp) |
| Eng Size | 7.68l |
| Trans | Allison 2200RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Single |
2019 Freightliner M2106 Reefer Truck $27,990
2019 NON CDL Freightliner M2106 reefer truck, Cummins engine, 300 Horsepower, automatic transmission, big thermoKing T880 unit with low hours and a big liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purcha...
| Stock # | #398750 |
|---|---|
| Mileage | 314,261 |
| Engine | Cummins L9 (300hp) |
| Trans | Allison 3000 HS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 236" |
| Axle Type | Single 10000 F / 16000 R |
2020 Isuzu NQR Reefer Truck $29,990
2020 Isuzu NQR reefer truck, Isuzu engine, 215 horsepower, automatic transmission, 16' body size, T580R Thermoking unit with on ly 7921 hours. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for...
| Stock # | #100178 |
|---|---|
| Mileage | 139,925 |
| Engine | Isuzu 4HK1TC (210hp) |
| Eng Size | 5.19l |
| Trans | Aisin 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single |
2019 Hino 338 Reefer Truck $36,990
2019 Hino 338 reefer truck, 26' body, Hino engine, 260 horsepower, automatic transmission, big ThermoKing 1080 reefer unit and a huge liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidenc...
| Stock # | #498264 |
|---|---|
| Mileage | 156,323 |
| Engine | Hino (260hp) |
| Eng Size | 7.68l |
| Trans | Allison 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 26" |
| Axle Type | Single |
2019 Freightliner CAS113 Reefer Truck $35,990
2019 Freightliner Cascadia tandem axle reefer truck, Detroit engine, DD13, 370 horsepower, 12 speed automatic transmission, 54000 GVW, big Carrier 950MT reefer unit with standby. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. P...
| Stock # | #490281 |
|---|---|
| Mileage | 398,609 |
| Engine | Detroit DD13 (370hp) |
| Eng Size | 12.8l |
| Trans | Detroit DT12 Auto |
| Wheelbase | 260" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Airliner |
2020 Hino 155 Reefer Truck $26,990
2020 Hino 155 reefer truck, Hino engine, 210 horsepower, automatic transmission, Carrier 40X refrigerating unit, with a big liftgate in the back.
| Stock # | #V3601U |
|---|---|
| Mileage | 202,504 |
| Engine | Hino (210hp) |
| Eng Size | 5.0l |
| Trans | Aisin A465 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 173" |
2019 International LT625 Reefer Truck $56,990
2019 International LT625 tandem axle reefer truck, Cumming Engine, automatic transmission, Carrier 950 MT supra, reefer unit, with a big Waltco liftgate in the back.
| Stock # | #490921 |
|---|---|
| Mileage | 183,975 |
| Engine | Cummins (400hp) |
| Trans | Eaton Auto |
| Wheelbase | 254" |
| Axle Type | Tandem |
2017 Hino 155 Reefer Truck $26,990
2017 Hino 155 Reefer Truck, Hino engine, 210 Horsepower, 6 speed automatic transmission, Carrier reefer unit Supra 760. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sal...
| Stock # | #V3440U |
|---|---|
| Mileage | 192,030 |
2019 Ford TRANS 350 Reefer Truck $33,990
2019 Ford Transit 350 reefer van, 3.2 Diesel engine, 185 horsepower, 6 speed automatic, ABS brakes, 25 gallon fuel tank, ThermoKing unit. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for serv...
| Stock # | #192632 |
|---|---|
| Mileage | 90,226 |
| Engine | Ford 3.2L-15 |
| Trans | Ford AUTO-SELECT SHIFT TR 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 148" |
| Axle Type | Single |
2019 Hino 338 Reefer Truck $33,990
2019 Hino 338 reefer truck, 26' body, Hino engine, 260 horsepower, automatic transmission, big ThermoKing 1080 reefer unit and a huge liftgate in the back. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence...
| Stock # | #498254 |
|---|---|
| Mileage | 196,242 |
| Engine | Hino (260hp) |
| Eng Size | 7.68l |
| Trans | Allison 2500RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 271" |
| Axle Type | Single |
2019 Freightliner CASCADIA Reefer Truck $38,990
2019 Freightliner Cascadia tandem axle reefer truck, Detroit engine, DD13, 370 horsepower, 12 speed automatic transmission, 54000 GVW, big Carrier 950MT reefer unit with standby. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. P...
| Stock # | #492396 |
|---|---|
| Mileage | 353,895 |
| Engine | Detroit DD13 (370hp) |
| Eng Size | 12.8l |
| Trans | Detroit DT-1250-OH1-8 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 260" |
| Axle Type | Tandem |
| Suspension | Airliner |
2018 Hino 338 DERATE Reefer Truck $36,990
2018 Hino 338 DERATE NON CDL reefer truck, Hino engine, 260 horsepower, 6 cylinder, automatic transmission, electric stanby and a huge liftgate. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking f...
| Stock # | #384932 |
|---|---|
| Mileage | 231,662 |
| Engine | Hino (260hp) |
| Trans | Allison 6 Spd Auto |
| Axle Type | Single |
2019 Freightliner M2106 Reefer Truck $26,990
2019 Freightliner M2 reefer truck, 22' body, big Thermo King unit T880, NON CDL, comes with a big liftgate. Unit has been owned and maintained by Miller Truck Leasing since new. Purchase with confidence. Looking for service after the sale? Miller Con...
| Stock # | #398748 |
|---|---|
| Mileage | 339,544 |
| Engine | Cummins L9 (300hp) |
| Trans | Allison 3000 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 236" |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Spring |





















